Motor parçalarını tek kaynaktan
sağlama konforunu yaşayın!

Aracınız için en doğru Aksesuarlar

En iyi Performans için Parçanın Doğru Adresi


GRUP IŞIK


Kaliteli Ve Güleryüzlü


Hizmet Anlayışı

TÜM MARKALAR GRUPIŞIK'TA

BİZE ULAŞIN


0850 582 23 49


info@grupisik.com.tr


Ahmet Münir Hayri Işık, 1961 yılında İstanbul Suadiye’de doğdu. Avukat ve aynı zamanda çiftçilikle uğraşan Konya Ereğlili bir ailenin ferdidir. Erenköy İlkokulu, ABC Ortaokulu ve Doğuş Lisesini bitirdikten sonra yurtdışı eğitimini Almanya’nın Berlin şehrinde tamamlamıştır. 1987 yılındaki evliliğinden bir oğlu vardır.

Ahmet Münir Hayri Işık, ailesinin bilinen soyadı, iyi bir geçmişi ve çalışkanlığı sayesinde kısa bir süre içeresinde sektörde sevilen, başarılı ve müteşebbis bir iş insanı olmuştur.

Otomotiv sektörünün yanı sıra inşaat sektöründe de faaliyet göstermektedir. Aile mesleği olan çiftçilik kendisinin vazgeçilmezidir.

Türkiye Cumhuriyeti’nin Cumhurbaşkanlığı nezdinde Japonya’ya yapılan ilk seyahatin gerçekleşmesinde çok büyük katkıları bulunmaktadır.

Piyasada Japon ürünlerine düşkünlüğü ve Japon ahbaplarıyla olan arkadaşlığı sebebiyle ‘Japon dostu’ olarak anılır.

Ayrıca bünyemiz içinde bulunan bir firmamızın, yakın bir gelecekte dünya çapında tanınan ve sektöründe lider olan bir markanın Türkiye’deki %50 +%50 yatırım ortağı olma ile ilgili proje çalışmaları hızlı bir şekilde sürdürülmektedir.

Kurucumuz, koyu bir Fenerbahçeli olup, bir çok kulübün divan kurul üyesi, kongre üyesi ve de muhtelif kulüplerin üyesidir.

Yatırım, Işık ailesi ve Ahmet Münir Hayri Işık’ın vazgeçilmez bir parçasıdır. Yatırımlı ve mutlu günlerde buluşmamız dileklerimizle…

Selam ve sevgiler…