Motor parçalarını tek kaynaktan
sağlama konforunu yaşayın!

Aracınız için en doğru Aksesuarlar

En iyi Performans için Parçanın Doğru Adresi


GRUP IŞIK


Kaliteli Ve Güleryüzlü


Hizmet Anlayışı

TÜM MARKALAR GRUPIŞIK'TA

BİZE ULAŞIN


0850 582 23 49


info@grupisik.com.tr

Misyonumuz Ve Vizyonumuz


Misyonumuz

Oto yedek parça alanında kazandığımız 36 yıllık tecrübemizle, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, en kaliteli ürünleri, en iyi hizmetle sunmak. Büyük kitlelere ulaşan, konusunda uzman, iyi bir referans noktası olmak.

Değerlerimiz

İş ahlakı prensiplerine sahip çıkarak, emeğe ve insana verdiğimiz değerle hep doğru yolda ilerlemek. Çok çalışmak. Gücümüzün kaynağı olan çalışanlarımıza, kendilerini sürekli geliştirebilmeleri için her türlü desteği sağlamak. Ürün ve hizmet kalitemiz ile elde ettiğimiz değeri muhafaza etmek ve geliştirmek.

Vizyonumuz

Alanında önde gelen firmalarından biri olma vizyonuyla çıktığımız bu yolda, çözüm odaklı yaklaşımımızdan ve profesyonel çalışma anlayışımızdan ödün vermeden, her koşulda müşteri memnuniyetini sağlayıp, çevre ve değerlerimize sahip çıkarak ilerlemek.Ülke ekonomisine katkıda bulunan şirket yapısıyla, yurt içindeki lider konumumuzu muhafaza etmek.

NGK, EXEDY, KYB, NPR, KOYO, NPW gibi uluslararası birçok firmanın distribütör olarak tercih ettiği GRUP IŞIK İÇ VE DIŞ TİCARET YATIRIM A.Ş distribütörlüklerini hızla arttırmak.