Motor parçalarını tek kaynaktan
sağlama konforunu yaşayın!

Aracınız için en doğru Aksesuarlar

En iyi Performans için Parçanın Doğru Adresi


GRUP IŞIK


Kaliteli Ve Güleryüzlü


Hizmet Anlayışı

TÜM MARKALAR GRUPIŞIK'TA

BİZE ULAŞIN


0850 582 23 49


info@grupisik.com.tr

Hakkımızda

Ahmet Münir Hayri Işık, ilk firmasını 1982 yılında %50+%50 ortaklıkla kurmuştur.

Işık Ticaret, 1985 yılında kurucumuz Ahmet Münir Hayri Işık tarafından kurulmuş olup, İstanbul Taksim’de ticari faaliyetine başlamıştır. Oto elektrik aksamı üzerine kurulan şirketimiz zamanla ürün yelpazesini genişleterek Alman arabalarında iyi bir ivme kazandıktan sonra özellikle Japon ve Kore grubunda birçok distribütörlükler alarak otomotiv yedek parça sektöründe güzel bir konuma gelmiştir.

1998 yılında kurulan Işık Ticaret Otomotiv Ltd. Şti kurumsallaşma yönünde hızlı adımlarla ilerlemiştir.

Firmamız, gerek Avrupa gerekse Uzakdoğu Firmalarından aldığı distribütörlüklerle, kıymetli elemanlarımız ve seçkin bayi teşkilatı ile Türkiye pazarında en güçlü toptancı ve dağıtımcı firmalar arasına girmiştir.

2016 yılında kurulan Grup Işık İç ve Dış Ticaret Yatırım A.Ş hızla büyüyen otomotiv yedek parça sektöründe Türkiye’nin her noktasına seçkin bayileri aracılığıyla hizmet veren, güvenilirliği, ürün çeşitliliği, birikimi, deneyimli personelleri ve hizmet kalitesiyle kıymetli müşterilerimizin tercihi olmuştur.

Müşteri memnuniyetinin en üst seviyeye ulaşması için en kaliteli ürünü, en hızlı ve en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunmak temel prensibimizdir.

Tedarikçisi olduğumuz markalara ve ürünlere sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak başlıca dikkat ettiğimiz asri görevimizdir.

Türkiye’nin dört bir yanına, Türki Cumhuriyetlere ve Balkanların birçok ülkesine mal satan firmamız; 4000 metrekarelik çağdaş deposuyla sektörün en seçkin, modern ve teknolojik dağıtım merkezinden birine sahiptir. Firmamız nitelikli personeli, 55’den fazla uluslararası markası, 12.000’in üzerinde referansı, sürekli geliştirdiği ürün grubu ile tüm iş ortaklarımızın arzu ve taleplerini daima ‘Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti’ ile karşılayarak büyümeyi hedef edinmiştir.

Grup Işık İç ve Dış Ticaret Yatırım A.Ş.  Avrupa’nın en itibarlı yedek parça organizasyonlarından Auto Distribution International’ın Türkiye’deki üyesi, Ekol Otomotiv’in üyesidir. Bu üyelikten kazanılan tecrübe ile Grup Işık AŞ, yurt içi ve yurt dışı pazarlarında büyük bir güce ve deneyime sahip olmuştur.

Firmamız, gelişen dünya konjonktürü ve büyüyen otomotiv sektöründe işini geliştirmek üzere büyük bir azimle çalışmalarına devam etmektedir. 

Ürünlerimize göstermiş olduğunuz yakın ilgiden dolayı teşekkürler eder; süregelen işbirliğimizin devamını Cenab-ı Allah’tan dileriz.

Selam ve sevgilerimizle…